Вы здесь
Вирощування зелені або як швидко окупити велике капіталовкладення в Україні
Незважаючи на затребуваність зелені серед населення, на українському ринку ще не зайнята ніша її промислового вирощування в тепличних умовах. Звичайно, з одного боку зведення теплиць - досить витратна справа. З іншого - таке капіталовкладення окупить себе вже через сезон.
Вирощування зелені або як швидко окупити велике капіталовкладення в Україні
Розглянемо докладніше настільки привабливу бізнес- ідею, адже в вирощуванні зелені (яку, на хвилиночку, зараз везуть з-за кордону) є величезний сенс.
Експерти прогнозують неминуче зростання ринку цілорічної зелені. В першу чергу це пов'язано з небувалим зростанням популярності правильного харчування, зокрема, салатів. Найбільш затребувані з них - Айсберг, Лолло Росса, Латук, і інші види зелені.
Але існують і відносні складності при вирощуванні салатів.
По-перше для обладнання такого бізнесу необхідно як слід вкластися на стартовому етапі - купити мінітрактор, обладнати теплицю, придбати насіння і необхідні добрива. Все це коштує чималих витрат. По-друге, поки ринок не зайнятий, а 80% зелені ввозиться з інших країн, наші аграрії не мають великого досвіду і просто бояться «прогоріти».
Однак незважаючи на це, ризикнувши, можна залишитися у виграші, ставши одним з основоположників даного бізнесу на території України. Активна робота з оптовиками допоможе якісно і швидко реалізувати продукцію серед українського споживача.
Фахівці рекомендують або як не втомлюватися на городі
Сезонні роботи в городі часом нелегке завдання. Сьогодні ви можете відчувати прилив сил, бадьорості: здається, можна і гору цілком згорнути. Однак вже завтра тіло на упор відмовиться підніматися з дивана. Якщо вам знайома така ситуація, то ця стаття призначена саме для вас.
Сьогодні поговоримо про деякі секрети і Лайфхак, які дозволять утримувати ефективність і продуктивність робіт все на тому ж гідному рівні, економлячи при цьому особисті сили і енергію.
АСПЕКТ ПЕРШИЙ - ПСИХОЛОГІЧНИЙ
Як стверджують психологи, людині зручніше справлятися з однієї чітко визначеної завданням. Так, наприклад, не намагайтеся виконувати всі відразу - усувати бур'яни з помідорових рядів і паралельно підгортати картоплю. Віддайте перевагу одна справа, присвятіть йому день: по закінченню роботи ви будете приємно здивовані результатом. Мінітрактор для саду рекомендую тут
Крім того, під час роботи рекомендується включати музику, при цьому чергуючи енергійні треки з легкими ліричними композиціями.
АСПЕКТ ДРУГИЙ - ПЛАНУВАННЯ
Плануйте розміщення і посадку культур на городі до початку посадкового сезону. Так ви зможете рівномірно розподілити навантаження влітку, не прагнучи прибрати урожай відразу з усього поля.
Не рекомендується захоплюватися посадкою екзотичних рослин, з якими ви погано знайомі. Звичайно, якщо ви не збираєтеся підлогу літа шукати вирішення проблеми його поганого росту. Обмежтеся одним-двома новими рослинами: тоді робота буде в задоволення, а ви, в свою чергу, отримаєте цінні навички в аграрному майстерності.
АСПЕКТ ТРЕТІЙ - МЕХАНІЗАЦІЯ РОБОТИ
Погодьтеся, в 21 столітті нерозумно нехтувати технічними помічниками. Наприклад, для поливу можна використовувати крапельні системи, а для більш складних завдань непогано б обзавестися невеликим мототрактором або хоча б мотоблоком.
Таким чином, ви зможете звести до мінімуму втому, зберігаючи результативність робіт на гідному рівні.