Вы здесь
Купівля мінітрактора: на що треба звертати увагу в першу чергу
Щоб купити якісний мінітрактор, який відповідає вашим вимогам, треба бути більш уважним та звертати увагу на деякі аспекти. Всі магазини, в тому числі й
З ростом попиту збільшилася кількість магазинів та окремих продавців, а з ними й ризик купити підробку. У статті ми визначимо, як швидко обрати мінітрактор та не стати жертвою обману.
Технічні вимоги та як орієнтуватися при виборі мінітрактора
При пошуку мінітрактора ви виявите безліч виробників та моделей. Деякі з них вже відомі в Україні, інші – не такі поширені. Часто вибір техніки обумовлений ціною, але це не головний критерій пошуку. Більш важливо знайти перевіреного дилера обраного бренду. Так ви зможете значно знизити ризик придбання підробки та полегшити пошук запчастин у майбутньому.
Отже, на які моменти необхідно звернути увагу при виборі мінітрактора?
Двигун
Спочатку визначимося з потужністю агрегату, яка вам необхідна. На ринку представлені машини з діапазоном потужності від 20 до 50 к.с. Для невеликого поля (5-8 га) вистачить малопотужної техніки з 24-сильним мотором.
Габарити
Знайдіть мінітрактор такого розміру, щоб він легко містився в гаражі. Машина повинна бути маневровою, особливо, якщо ділянка має невелику площу. Важливо також, щоб пристрій міг проїжджати по садових доріжках і стежках.
Привід
Краще обирати повнопривідний трактор — він буде біль прохідним та стійким. Але це впливає на витрату пального. Машина з 4x4 не така економічна, як задньопривідна.
Колеса
Зверніть увагу на ступінь розвороту коліс. Важливо щоб трактор міг легко повертати на вузьких ділянках. Краще обирати широкі колеса великого діаметра. Вони будуть більш маневровими на м'якому грунті.
Навіть базові модифікації мінітракторів мають деякі додаткові функції. Наприклад, гідропідсилювач керма або блокування диференціалу. Перший значно полегшує керування технікою, а другий робить її стійкою та зменшує буксування.
На що звернути увагу при пошуку магазина?
Щоб не стати жертвою шахраїв, детально вивчайте магазин, у якому збираєтесь купувати мінітрактор. На сайті мають бути вказані не тільки номери телефонів, а й адреси складу та офісу.
Якщо не впевнені в репутації магазину, не замовляйте доставлення, а заберіть техніку зі складу. Крім того, не сплачуйте магазину, доки не перевірите товар та не переконайтеся, що купили оригінал.
Офіційні дилери мають надавати гарантію від виробника та фіскальний чек. Завжди вимагайте чек, він підтверджує угоду. Якщо ви знайшли трактор, який у півтора-два рази дешевше ніж всюди — не ведіться на це. Дуже низька ціна — ризик отримати підробку, або браковану техніку.